Osobní memento: ostatky „Knihy Chaosu 7!“

Jsou to útržky vlastní osobnosti nepokrytě pohrdající Svinstvy. Jsou to fotografie, na něž se sice snáší prach, ale každá měla své jméno. Jsou to ta místa, na která nechci zapomenout, místa odpovídající na vnitřní otázky o prázdných výcvacích účelovosti.

A také jsou to komentáře, pitoreskní pitomosti i myšlenky pocitů z palice těkajících myšlenek.

Je to svěží pohled na štiplavý dým spálené knihy, jež byla pohozena v pavučině na adrese Memento.cz v letech 2002 – 2008.


Pandemonium Vůle k Noci

Stěžejně ceněny okamžiky, kdy čas temnoty pohřbívá vše, co nenalezlo posledních (zoufalých) sil ukrýt se do Světla. Okamžiky, kdy realita podává ruku představám a opačně. Okamžiky, v jejichž náruči (atmosféře) tvořím… Okamžiky, jež Pandemonia Vůle k Noci nazvány!

     více …

Zraky idejí

Je to jako prolínání s předešlým večerem po probdělé noci, v níž doznáno nezměrné neobyčejnosti absolutní všednosti; též naopak i zápachu stereotypní sprostoty veškeré povýšenosti určení… Jak jinak komplexně shrnout Zraky idejí?

      více …

Vůlí agape & Fascinace tělem

Nezaměnitelnost inspirace, jejíž hodnota opsána jedinečnou explozí myšlenek tápajících v temnotě samoty, je určena tvůrčí energií ducha malovaného dualitou pod nápaditostí.

      více …

Industrial i pompéznost děsivá & prach

Kov o kov, toť hudba přenádherná. Prach rzi, toť sprcha osvěžující. Stroje a železo, toť chladu přátelé… Kdož krásy mezi konstrukcemi a pompéznosti špíny fabrik doznáváš, ocele pracky podávám.

      více …

Abortus Lidskosti & Fascinace smrtí

…na pokraji šílenství, na okraji pocitů, bez jakékoliv potřeby či touhy sdělení. Fascinace jsou dalšími kroky k absolutnímu rozložení myšlenek započatých Abortem lidskosti, jsou jimi určovány, tvořeny. Jsou logickým vyústěním… V dobách potřeby filtrace emocí absolutně bez jakékoliv teatrálnosti či klišé „krvavých“ scén – tam zrozeny perforací ducha, jejíž hranice je tenká jak žiletka.

   více …


Komentáře / názory

23. 12. 2013 HQ GeoSpy [www]

Dobrý den, chceme Vás, jako špičkového fotografa, pozvat k právě spuštěnému projektu (12. 12. 2013), který by Vás mohl zaujmout: www.GeoSpy.org Můžete tak prezentovat Vaše krásné fotografie celému světu. Čeština vlevo dole na stránce. Těšíme se na Vás HQ GeoSpy.org

[reagovat]


Zanechte svůj názor  * – takto označené údaje jsou povinné

© 2004 – 2024 dalias qelhma.
Mapa stránek • RSS 2.0 Export
 • Webhosting • Reklama.
Všechny fotografie podléhají autorským právům a není dovoleno je jakkoliv publikovat bez předcházející domluvy.
All photos are copyrighted and it´s prohibited any publishing without agreement of author.